PAR ŽURNĀLU

BILANCE ir žurnāls par nodokļu aktualitātēm, grāmatvedību, finansēm un likumdošanas niansēm ar labāko grāmatvedības un nodokļu ekspertu kompetentiem skaidrojumiem.

Informatīvi, skaidrojoši un analītiski, ikvienam saprotamā valodā izklāstīti svarīgi jautājumi, kuri dažādu nozaru un līmeņu grāmatvedības speciālistiem rodas ikdienas darbā. Žurnālā tiek publicēti atzītu un kompetentu speciālistu – zvērinātu revidentu, Valsts ieņēmumu dienesta darbinieku, nodokļu konsultantu u.c. – skaidrojumi, komentāri, viedokļi un padomi, kā labāk rīkoties strauji mainīgajā likumdošanas vidē.  Praktiskos piemērots tiek parādīts, kā pareizi veikt ienākumu un izdevumu uzskaiti, piemērot nodokļus, aprēķināt darba samaksu, sastādīt gada pārskatus un dažādas deklarācijas atbilstoši likumdošanas prasībām, kā arī citas aktualitātes, kas tieši skar grāmatvedības un finanšu uzskaiti.

Žurnāls BILANCE tiek izdots kopš 2000. gada janvāra, tā izdevēja ir izdevniecība Lietišķās Informācijas Dienests

No 2019. gada žurnāls BILANCE iznāk reizi mēnesī (aptuveni mēneša otrajā nedēļā), un abonenti jaunāko e-BILANCI var lasīt arī datorā, planšetē vai viedtālrunī jau dažas dienas pirms drukātā žurnāla izdošanas. Arī iepriekš izdoto žurnālu e–arhīvs abonentiem pieejams bez maksas.

BILANCE ir tirgus līderis līdzīgu izdevumu vidū. Tajā tiek publicēti pazīstamu un kompetentu speciālistu – zvērinātu revidentu, Valsts ieņēmumu dienesta darbinieku, nodokļu konsultantu   skaidrojumi, komentāri un padomi, kā  rīkoties strauji mainīgajos likumdošanas un normatīvo aktu līkločos.
Praktiskos piemērots tiek parādīts, kā pareizi piemērot nodokļus,  aprēķināt darba samaksu, sastādīt, Gada pārskatu atbilstoši likuma prasībām, kā arī citas aktualitātes. Žurnālu regulāri lasa ne vien grāmatveži un finanšu speciālisti, bet arī komersanti un uzņēmumu vadītāji, kā arī speciālisti, kuri vēlas būt kompetenti grāmatvedības un finanšu jomā.

Kopš 2000. gada decembra organizējam BILANCES SEMINĀRUS. Iniciatīva nāca tieši no žurnāla lasītājiem, kas izteica vēlmi sev aktuālo informāciju ne tikai lasīt žurnālā, bet arī klātienē tikties ar žurnāla rakstu autoriem, kā arī Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonām un finanšu nozares ekspertiem.
BILANCES abonenti saņem atlaides dalības maksai BILANCES AKADĒMIJAS semināros, kursos un iespēju par īpaši draudzīgu cenu piedalīties ikgadējā BILANCES KONFERENCĒ ar GADA GRĀMATVEDIS apbalvošanas ceremoniju.