PAR ŽURNĀLU

BILANCE ir žurnāls par nodokļu aktualitātēm, grāmatvedību, finansēm un likumdošanas niansēm ar labāko grāmatvedības un nodokļu ekspertu kompetentiem skaidrojumiem.

Informatīvi, skaidrojoši un analītiski, ikvienam saprotamā valodā izklāstīti svarīgi jautājumi, kuri dažādu nozaru un līmeņu grāmatvedības speciālistiem rodas ikdienas darbā. Žurnālā tiek publicēti atzītu un kompetentu speciālistu – zvērinātu revidentu, Valsts ieņēmumu dienesta darbinieku, nodokļu konsultantu u.c. – skaidrojumi, komentāri, viedokļi un padomi, kā labāk rīkoties strauji mainīgajā likumdošanas vidē.  Praktiskos piemērots tiek parādīts, kā pareizi veikt ienākumu un izdevumu uzskaiti, piemērot nodokļus, aprēķināt darba samaksu, sastādīt gada pārskatus un dažādas deklarācijas atbilstoši likumdošanas prasībām, kā arī citas aktualitātes, kas tieši skar grāmatvedības un finanšu uzskaiti.

BILANCE iznāk reizi mēnesī (aptuveni mēneša otrajā nedēļā), abonenti jaunāko E-BILANCI var lasīt arī datorā, planšetē vai viedtālrunī jau  pirms drukātā žurnāla izdošanas. Arī iepriekš izdoto žurnālu E-ARHĪVS abonentiem pieejams bez maksas.

BILANCE ir tirgus līderis līdzīgu izdevumu vidū. Tajā tiek publicēti pazīstamu un kompetentu speciālistu – zvērinātu revidentu, Valsts ieņēmumu dienesta darbinieku, nodokļu konsultantu   skaidrojumi, komentāri un padomi, kā  rīkoties strauji mainīgajos likumdošanas un normatīvo aktu līkločos.
Praktiskos piemērots tiek parādīts, kā pareizi piemērot nodokļus, aprēķināt darba samaksu, sastādīt, Gada pārskatu atbilstoši likuma prasībām, kā arī citas aktualitātes. 
Žurnālu regulāri lasa ne vien grāmatveži un finanšu speciālisti, bet arī komersanti un uzņēmumu vadītāji, kā arī speciālisti, kuri vēlas būt kompetenti grāmatvedības un finanšu jomā.
Žurnāls BILANCE tiek izdots kopš 2000. gada janvāra, tā izdevēja ir izdevniecība SIA Lietišķās informācijas dienests