GADA GRĀMATVEDIS 2017

Novērtējot to atbildīgo darbu, kādu grāmatvedis veic ikdienā, un apzinoties, ka no viņa precizitātes, zināšanām un erudīcijas lielā mērā ir atkarīga uzņēmuma vai iestādes finanšu sakārtotība un veiksmīga turpmākā attīstība, žurnāla BILANCE izdevējs un redakcija jau septīto reizi izsludina pieteikšanos prestižajai balvai GADA GRĀMATVEDIS 2017
Par tradīciju ir kļuvusi grāmatvežu, finansistu un citu jomas speciālistu ikgadējā satikšanās BILANCES konferencē Aktuālākās uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas un to risinājumi, kas notiks 24.novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kur arī noslēgumā
paredzēta
titula Gada Grāmatvedis 2017 ieguvēja svinīgā apbalvošanas ceremonija.
Kad un kā pieteikt pretendentus balvai?
Kandidātu izvirzīšana notiek no 2017.gada 16.oktobra līdz 16.novembrim.
balvaBalvai un titulam
Gada Grāmatvedis 2017 var pieteikt gan ierindas grāmatvedi, gan galveno grāmatvedi, gan grāmatvedības ārpakalpojuma sniedzēju, ja uzskatāt, ka grāmatveža veikums līdz šim bijis tāds, ar ko var patiesi lepoties, un viņš ir paraugs citiem šīs profesijas pārstāvjiem.
Kandidātu titulam
var izvirzīt jebkurš: uzņēmuma vai iestādes vadītājs, kolēģi, partneri, var arī izvirzīt pats sevi. Balvai var pieteikt arī iepriekšējos gados pieteiktos kandidātus.
Uzmanību!
Jau sesto reizi tiks piešķirta arī speciālbalva PAR MŪŽA IEGULDĪJUMU
tai pretendenti izvirzāmi pēc tiem pašiem kritērijiem, pēc kādiem tiek vērtēts Gada Grāmatvedis, taču īpaši uzsverot ilggadējo darbu un pieredzi profesijā!

Pieteikuma anketa:

GG 2017
Sending