GADA GRĀMATVEDIS 2019


Novērtējot to atbildīgo darbu, kādu grāmatvedis veic ikdienā, un apzinoties, ka no viņa precizitātes, zināšanām un erudīcijas lielā mērā ir atkarīga uzņēmuma vai iestādes finanšu sakārtotība un veiksmīga turpmākā attīstība, žurnāla
BILANCE izdevējs un redakcija jau astoto reizi izsludina pieteikšanos prestižajai balvai GADA GRĀMATVEDIS 2019!

Par tradīciju ir kļuvusi grāmatvežu, finansistu un citu jomas speciālistu ikgadējā satikšanās BILANCES konferencē Aktuālākās uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas un to risinājumi, kas notiks 29. novembrī plkst. 10:00 – 18:00 Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, kur arī noslēgumā paredzēta titula Gada Grāmatvedis 2019 ieguvēja svinīgā apbalvošanas ceremonija. Uzziniet vairāk par konferences programmu šeit.

Kandidātu izvirzīšana un anketu iesūtīšana līdz 15. novembrim!

 


balvaBalvai un titulam
Gada Grāmatvedis 2019 var pieteikt gan ierindas grāmatvedi, gan galveno grāmatvedi, gan grāmatvedības ārpakalpojuma sniedzēju, ja uzskatāt, ka grāmatveža veikums līdz šim bijis tāds, ar ko var patiesi lepoties, un viņš ir paraugs citiem šīs profesijas pārstāvjiem.
Kandidātu titulam
var izvirzīt jebkurš: uzņēmuma vai iestādes vadītājs, kolēģi, partneri, var arī izvirzīt pats sevi. Balvai var pieteikt arī iepriekšējos gados pieteiktos kandidātus.

Uzmanību! Jau astoto reizi tiks piešķirta arī speciālbalva
PAR MŪŽA IEGULDĪJUMU
tai pretendenti izvirzāmi pēc tiem pašiem kritērijiem, pēc kādiem tiek vērtēts Gada Grāmatvedis, taču īpaši uzsverot ilggadējo darbu un pieredzi profesijā!

Pieteikuma anketa:

GG 2019
Sending