ABONĒ

Žurnālu BILANCE ir iespējams abonēt, vai nopirkt izdevniecības Lietišķās informācijas dienests birojā Rīgā, Graudu ielā 68, kā arī dažās SIA Preses serviss tirdzniecības vietās.lid-lv-rokaAbonējiet e-veikalā www.lid.lv!

vai sazinieties ar izdevniecības SIA, Lietišķās informācijas dienests
Klientu servisu tālr.: 67606110, e-pasts: lid@lid.lv

Abonementa cena sākot no 8 EUR (+ PVN 12%).

Žurnālus iespējams abonēt arī ar atpakaļejošu datumu un saņemt iepriekšējo mēnešu drukātos eksemplārus. Lūdzu sazinieties ar Klientu servisu un jums tiks sagatavots speciāls piedāvājums!Abonēt žurnālu BILANCES ZELTA KOMPLEKTĀ  ir vēl izdevīgāk!

BILANCES ZELTA KOMPLEKTĀ iekļauts:
Žurnāls BILANCE – kompetentu speciālistu skaidrojumi nodokļos, grāmatvedībā, likumdošanā un finansēs.
Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI – ikmēneša žurnāls, kas sniedz padomus un atbildes, kā pareizi risināt juridiskus jautājumus, kuri ikdienas darbā rodas komersantiem, grāmatvežiem un citiem speciālistiem. Latvijā vienīgais komerctiesību tematikai veltītais žurnāls!
Žurnāls PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS – īsi, kodolīgi un praktiski par komercdarbības, nodokļu u.c. uzņēmējiem, un grāmatvežiem svarīgu normatīvo aktu izmaiņām aizvadītā mēneša laikā.
Interneta žurnāls plz.lv – svarīgāko dienas ziņu apkopojums par normatīvā regulējuma jaunumiem, nodokļu administrētāju u.c. nozaru ekspertu skaidrojumus uz lasītāju iesūtītajiem jautājumiem, e-žurnāli, video un daudz citas noderīgas informācijas. 

Komplektā, par īpašo komplekta cenu, gada laikā saņemsiet trīs žurnālus ar aptuveni 300 rakstiem par grāmatvedības, nodokļu un komerctiesību regulējuma skaidrojumiem, 250 ikrīta e–pasta sūtījumus ar svarīgāko jaunumu izlasi, aptuveni 2000 ziņas tādās kategorijās kā Nodokļi, Grāmatvedība, Personāls, Tiesu prakse, Uzņēmējdarbība u.c., kā arī noderīgus elektroniskos rīkus ikdienas darbam.