ABONĒ

Žurnāls BILANCE iznāk 2 reizes mēnesī (vasaras mēnešos 1 reizi – dubultnumurs), to ir iespējams abonēt, vai arī nopirkt izdevniecības SIA, Lietišķās informācijas dienests birojā Graudu ielā 68, Rīgā, kā arī atsevišķās SIA Preses serviss tirdzniecības vietās.


lid-lv-rokaAbonējiet e-veikalā www.lid.lv!

vai arī sazinieties ar Izdevniecības SIA, Lietišķās informācijas dienests
klientu servisu tālr.: 67606110,   e-pasts: lid@lid.lv,  skype: lid.lv

Gada abonementa cena: 79 EUR (+ PVN 12%)
Mēneša abonementa cena: 7,14 EUR (+ PVN 12%)

 


Abonenti kopā ar žurnālu saņem:

  • 4 tematiskos pielikumus gadā  – speciālizdevumus par grāmatvedību un likumdošanu,
  • piekļuvi žurnāla elektroniskajam arhīvam,
  • atlaides dalības maksai BILANCES AKADĒMIJAS  semināros, e-semināros un kursos,
  • iespēju, par īpaši draudzīgu cenu, piedalīties ikgadējā Bilances konferencē par aktuālajiem grāmatvedības un likumdošanas jautājumiem – Aktuālākās uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas un to risinājumi un svinīgajā Gada Grāmatveža apbalvošanas ceremonijā.


bzk360x360Abonēt žurnālu BILANCES ZELTA KOMPLEKTĀ  ir vēl izdevīgāk!

BILANCES ZELTA KOMPLEKTĀ iekļauti 3 žurnāli un 10 tematiskie pielikumi, – BILANCE, + 8 tematiskie pielikumi, žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI + 2 tematiskie pielikumi , žurnāls PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS, interneta žurnāls www.plz.lv.

Ikviens Lietišķās informācijas dienests klients, kas abonējis un apmaksājis no 01.10.2016. līdz 01.02.2017. gadam BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonementu piedalīsies loterijā par iespēju laimēt ceļojumu divām personām uz Santjago de Kompostela (Spānija). 
Balvā ir iekļauti ceļa izdevumi, dzīvošana viesnīcā, ēdināšana, ekskursijas, iepazīstieties ar detalizetāku ceļojuma aprakstu šeit.
Loterijas noteikumi šeit!